Hakkımızda

Hakkımızda

Maça Makina sektörü için 2008 yılından beri maça makinaları ve gaz jenaratörü  üretimi yapan Beymaksan Makina, kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayıp, kendi geliştirdiği ürünlerle sektöründe bir numara olmayı hedefliyor. 

Beymaksan Makina geniş makina parkuru ile yılların tecrübesini imalatını yaptığı ürülere yansıtırken, yeni teknoloji ve mühendislik yatırımları ile müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevap verebilecek şekilde kendisini sürekli geliştirmektedir.

Beymaksan Makina Döküm sektörüne maça makinaları ve kalıplama hattı yapan Beymaksan Makina alanının bir numarası olmayı amaçlıyor.

Sektörde 14 yılı aşkın iş tecrübesi bulunana Beymaksan Makina sistem çalışmalarına geçerek kurumsallaşma sürecine başlamıştır.
Beymaksan Makina, satış sonrası hizmetlerini de daha da geliştirip uzun vadede yurtiçinde bir numara olmayı amaçlamaktadır.

Sektöre sundukları yeni ürünlerle büyüme hedeflerine emin adımlarla ilerlemekte olan Beymaksan Makina, yeni ürünleri CB ve HB serisi makinalarla müşterilerinin hız ve verimlilik ihtiyaçlarını karşılamaktdır. Bu ürünlerin tasarımı, projesi ve üretimiyle tamamen kendilerinin AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirdiği makinelerdir.
Türkiye makine sektörünün şu anki teknolojisiyle en gelişmiş makinaları bile üretebilecek konumda olan Beymaksan Makine, kopya yapmadan kendi tasarımı olan ürünlerle sektöründe öncü olmayı hedeflemektedir.